[ hakkımızda ]

En İyi İç Çözümler

Şekeroğlu Mutfak olarak temel felsefemiz benzersiz stiller ve mimari kullanarak ışık hızında projeler geliştirerek müşterilerimiz için bireysel, estetik açıdan çarpıcı çözümler yaratmaktır. Ne istediğinize dair hazır bir eskiziniz olmasa bile, hayalini kurduğunuz sonuca ulaşmanıza yardımcı olacağız.

Misyonumuz - Vizyonumuz

Güvenli, sağlam ve yüksek kalitede Mobilya projeleri tasarlamak inşa etmek ve tamamlamak; Müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak, ayrıca tüm bunları gerçekleştirirken Şekeroğlu çalışanlarının kariyerlerindeki gelişimine yardımcı olmak.

misyonumuz

Ülke genelinde hizmet veren Mobilya & Dekorasyon firmaları arasında en iyi ve en yenilikçi firmalardan biri olmak.

Vizyonumuz
[ +]
teslim edilmiş proje
[ +]
yılın deneyimi
[ +]
üretim tesisi
[ +]
mağaza
[ Değerlerimiz ]

Şekeroğlu Olarak Kurumsal Değerlerimiz.

Müşteri odaklılık
İş süreçlerimizin performansını, sorumluluk ve inisiyatif sahibi tavrımızı ve güvenirliğimizi koruyarak, istenilen müşteri memnuniyetini sağlarız. Böylelikle, tüm konuklarımız ve iş ortaklarımız için değer üretmeye devam ederiz.

Liderlik
Yapılanı en iyi yaparak, daha önce denenmemiş olan fırsatlara da akıllıca yatırımlar yaparak lider tavrımızı sürdürürüz.

Değerlerimize bağlılık
Tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla iyi niyetli, adil ve karşılıklı değer üretme prensibine dayalı ilişkiler kurarız. İşimizle ilgili uluslararası etik ve hukuki kuralları gözetiriz. Toplum yararını ve gelecek kuşaklara yansıyacak olan sonuçları dikkate alarak davranırız. Dünyamızın ve ülkemizin doğal ve kültürel kaynaklarını korumayı ve kurduğumuz tüm iletişimlerde çevre bilincinin oluşmasını ve yaygınlaşmasını teşvik etmeyi, kendimize görev biliriz.

Küresel tecrübe
Başarımızı sürdürmek ve hedeflerimize ulaşmak için, işini iyi bilen ve iyi yapan bir ekiple çalışırız. Bu nedenle çalışanlarımızın mesleki yeteneklerini geliştirmelerini teşvik eder ve onları uygun koşullar sunarak destekleriz.

Sürdürülebilir büyüme
Kurulduğumuz günden bu yana birincil önceliğimiz, Anadolu’nun doğal ve kültürel mirasını korumak ve Türkiye’nin uluslararası marka değerini yükseltmek olmuştur. Bu nedenle sadece ülkemizin doğal ortamını, kültürel ve tarihi zenginliklerini korumayı, sahip olduğu değerleri ortaya çıkartmayı hedefleyen, sektörümüzün ve ülkemizin gelişimine katkı sağlayan, ekolojik ve ekonomik sürdürülebilirlik prensiplerine uygun projelere imza atarız.